Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Była rzeczniczką Czerniawskiego

- Od dnia dzisiejszego nie pełnię funkcji rzecznika prasowego, przechodzę do Wydziału Kultury, Promocji i Sportu, gdzie będę zajmowała się współpracą z organizacjami pozarządowymi – przekazał Anna Sobocińska, która przez ponad trzy lata była rzeczniczka prasową prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego. Przeniesienie miejskiej urzędniczki podpisał jeszcze „stary” prezydent.

Anna Sobocińska, była dziennikarka Radia Nadzieja w 2011 roku wygrała konkurs na stanowisko Rzecznika Prasowego Prezydenta Miasta Łomża. Pracę w ratuszu rozpoczęła 1 sierpnia.

Teraz w Wydziale Kultury, Promocji i Sportu ma zajmować się współpracą z organizacjami pozarządowymi, czyli tym czym do niedawana zajmował się Wawrzyniec Kłosiński były dziennikarz Radia Białystok, który od listopada jest na emeryturze.

zobacz: Sobocińska będzie rzecznikiem Czerniawskiego

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę