Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Przełajowcy z Łomży najlepsi w Polsce!

Rewelacyjny start w Przełajowych Mistrzostwach Polski Seniorów zanotowali zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Trzech biegaczy klubu wywalczyło 4 medale! Jeden z nich – złoty to medal drużynowy.

Jak przekazuje Andrzej Korytkowski, prezes klubu sportowego, jako pierwszy na trasę wyruszył specjalista od „spraw trudnych” (biegi po schodach górskie i przeszkodowe) Piotr Łobodziński tegoroczny Mistrz Europy w biegu po schodach, który pewnie zdobył brązowy medal na 4 000 metrów uznając wyższość tylko dwóch reprezentantów Polski. Następnie do walki na 10 000 m stanęli Emil Dobrowolski i Jakub Nowak, którzy przez prawie wszystkie kilometrowe pętle biegli w czołówce nadając tempo biegu. Na dwa okrążenia przed metą „urwał się” im Krzysztof Gosiewski, który ostatecznie wyprzedził naszych zawodników, którzy zdobyli srebro (Emil Dobrowolski) i brąz (Jakub Nowak). Znakomite występy indywidualne zaprocentowały złotym medalem drużyny (do wyników zespołu liczą się 3 najlepsze lokaty). Tym sposobem w kategorii mężczyzn na siedem możliwych medali Prefbet zdobył cztery!
- Dzięki tym medalom klub zaliczył najlepszy sezon w swojej historii pod względem ilości zdobytych medali Mistrzostw Polski – chwali się Kortykowski. - W 2014 roku jest ich 12., a w tym, aż 11. w najwartościowszej kategorii tj. w seniorach.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę