Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Pieszy przegrał walkę o życie

Pieszy, który w poniedziałek rano został potrącony przez ciężarówkę na wjeździe do Łomży od strony Zambrowa to 37-letni mieszkaniec Łomży. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię wprost przed nadjeżdżającą od strony Zambrowa ciężarówkę. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się go uratować.

Do wypadku doszło po godzinie 7. rano na wysokości sadów. Przez blisko dwie godziny droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, teraz jest już przejezdna.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę