Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Premier przyjęła rezygnację Żywny z funkcji wojewody

Premier Ewa Kopacz przyjęła rezygnację Macieja Żywny z funkcji wojewody podlaskiego. Zrezygnował on ze stanowiska, ponieważ w wyborach samorządowych zdobył mandat radnego sejmiku województwa podlaskiego. Pełniącym obowiązki wojewody będzie dotychczasowy wicewojewoda Wojciech Dzierzgowski z PSL.

Maciej Żywno był wojewodą podlaskim od 7 lat. Na urząd został powołany dokładnie 29 listopada 2007 roku. Na razie nie wiadomo, kto będzie wojewodą podlaskim, ma to być osoba związana z Platformą Obywatelską.

W najbliższy poniedziałek odbędzie się pierwsza sesja sejmiku województwa podlaskiego w nowym składzie. Na razie nie wiadomo, kto będzie w zarzadzie województwa podlaskiego. Nieoficjalnie mówi się, że marszałkiem ma być Mieczysław Baszko z PSL, a jednym z wicemarszałków właśnie Maciej Żywno.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę