Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny. Materiał sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliośćcropped-Piotr-Klys-baner-web-961.jpg

Drodzy Mieszkańcy Gminy Łomża

Główne zdjęcie
Piotr Kłys

Dziękuję za Państwa udział w wyborach 16 listopada i tak masowe poparcie kandydatów zgłoszonych przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Dzięki Państwa głosom udało się nam wygrać wybory w 11 z 15 okręgów. To wspaniały wynik, ale sami radni tej gminy nie zmienią. Aby móc w pełni zrealizować obiecywane przez nas zmiany na lepsze potrzebna jest zmiana wójta. Aby to osiągnąć został nam jeszcze jeden krok. Druga tura wyborów, w której zmierzę się z rządzącym od wielu lat w gminie wójtem, odbędzie się w niedzielę, 30 listopada.

Mieszkańcy Gminy Łomża chcą tej zmiany. Dobitnie świadczą o tym wyniki Państwa głosowania 16 listopada. Tylko mnie poparło 47% wyborców, choć miałem trzech konkurentów. Do zwycięstwa zabrakło więc naprawdę niewiele. 
Szanowni Państwo, możemy wygrać te wybory. Możemy doprowadzić do zmiany ludzi, którzy rządząc od lat gminą, nie poradzili sobie z problemami mieszkańców. Wciąż wielu z Państwa nie ma możliwości dojechania do własnych domów po utwardzonych i wyasfaltowanych drogach. Są problemy z zaopatrzeniem w czystą wodę i możliwością dostępu do kanalizacji ściekowej. Takich nierozwiązanych przez lata problemów jest w naszej gminie wiele. Podstawowym jest jednak to, że głos mieszkańców Gminy Łomża był lekceważonych przez władze. Teraz możemy to zmienić. Możemy wymienić słabego wójta, który nie spełnił oczekiwań mieszkańców. 
Wiem, że trudno jest ludziom władzy pogodzić się z sytuacją w której ta władza jest im odbierana. Przeciągające się zamieszanie przy ustalaniu wyniku niedzielnych wyborów w całej Polsce jest tego doskonałym przykładem. Przeogromna liczba głosów mieszkańców Polski została uznana za nieważne. Skala błędów przy wyborach do sejmików i rad powiatów, także na terenie naszej gminy, musi budzić grozę. 
Walka o władzę jest zacięta i często sprowadza się do nieuczciwych „chwytów”. Ja też tego doświadczam. Nie jest prawdą, że kiedy zostanę wójtem, będziemy zamykać szkoły podstawowe, zlikwidujemy gimnazjum, masowo zwolnimy pracowników z urzędu lub podniesiemy podatki rolnikom i przedsiębiorcom. Będąc przez 4 lata radnym gminy Łomża byłem w grupie radnych, która nie pozwoliła obecnemu wójtowi zamknąć szkoły w Puchałach. To my niedopuszczaliśmy do podnoszenia podatków w poprzednich latach, a na przyszły rok proponowaliśmy ich obniżkę. Niższy będzie jednak tylko podatek rolny, bo na nic więcej nie pozwoliła większościowa koalicja obecnego wójta.
Zabiegając o wybór na stanowisko wójta gminy chcę doprowadzić do normalności. Potrzebny jest nam spokój, bezpieczeństwo i stabilność. Nam wszystkim, także tym którzy pracują na rzecz mieszkańców naszej gminy w urzędach i szkołach. Cenię sobie zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie pracowników Urzędu Gminy. 
Chcemy zmieniać gminę Łomża na lepsze. Pierwszym krokiem jest wymiana słabego wójta. Tylko masowe zaangażowanie mieszkańców może doprowadzić do takiej zmiany. Dlatego proszę o Państwa udział w niedzielnych wyborach i głosowania na mnie. Razem możemy wygrać. Razem możemy zmienić gminę Łomża na lepsze.

Piotr Kłys
Kandydat PiS na wójta Gminy Łomża


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę