Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Mroźna noc i następne też

Od -5°C do nawet -8°C spadnie temperatura tej nocy. Odczucie zimna będzie jednak znacznie większe ze względu na południowo-wschodni i wschodni wiatr. Wiesław Winnicki synoptyk dyżurny z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW prognozuje, że tej nocy lokalnie możliwy jest także słaby śnieg.

Niestety w kolejnych dniach mieszkańcy nie powinni spodziewać się ocieplenia. W piątek w ciągu dnia temperatura maksymalna od -5°C do -2°C, ale ze względu na wiatr mieszkańcy rano mieszkańcy Łomży mogą odczuwać nawet -17°C. Za to możliwe większe przejaśnienia i widoki na słońce.

W nocy z piątku na sobotę synoptycy prognozują spadek temperatury nawet od -10°C. Lodowaty  zapowiada się też cały weekend z temperaturami w ciągu dnia do -5°C.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę