Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Na przemytniczym szlaku

Główne zdjęcie
fot. IC Białystok

Łomża leży na europejskim szlaku także przemytniczym. Potwierdzają to kolejne doniesienia łomżyńskich celników. W ostatnich dniach, współpracując z pogranicznikami, zatrzymali oni dwa samochody osobowe wypakowane papierosami z przemytu. Szacunkowa wartość rynkowa kontrabandy to ponad 70 tys. złotych.

Jak przekazuje Maciej Czarnecki rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku najpierw patrol funkcjonariuszy zatrzymał do kontroli w Łomży daewoo matiza. Podczas rewizji samochodu kierowanego przez 24-letniego mężczyznę celnicy znaleźli ponad 1,5 tys. przemycanych paczek papierosów. Kontrabanda znajdowała się w bagażniku i na tylnych siedzeniach auta.
Kolejny przemytnik wpadł również w Łomży. W oplu kierowanym przez 29-letniego Białorusina funkcjonariusze ujawnili 5 tys. paczek białoruskich papierosów schowanych w pięciu torbach.

Wobec osób przewożących kontrabandę Służba Celna wszczęła sprawy karne skarbowe. Oprócz wysokich grzywien, mężczyźni muszą liczyć się z utratą nielegalnego towaru, a właściciel opla również z przepadkiem samochodu.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę