Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Jednostka na sprzedaż

Główne zdjęcie
Budynki magazynowe na terenie bazy

Olsztyński oddział Agencji Mienia Wojskowego wystawił na sprzedaż bazę po zlikwidowanej jednostce wojskowej przy Alei legionów w Łomży. Do sprzedania jest ponad dwa i pół hektara ziemi z 17 różnymi budynkami i 3 wiatami. Główna zaleta nieruchomości jest jej położenie w centrum Łomży.

szkic sytuacyjny
szkic sytuacyjny

Nieruchomość położona jest pomiędzy Aleja Legionów a torami kolejowymi, tuż przy Mc Donald's, stacji paliw Statoil i Biedronce. Zabudowana jest 17 budynkami pełniącymi uprzednio rolę magazynową i biurową, 3 wiatami, budynkiem trafostacji oraz 2 zbiornikami na paliwo o kubaturze 3 m3 każdy. Budynki wybudowano latach 1942 - 1985. Stan techniczny obiektów specjaliści określają jako dobry. Teren stanowi zwarty kompleks, w całości ogrodzony, posiadający utwardzone drogi i place manewrowe oraz pełną infrastrukturę techniczną.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę