Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Kasa na telefon

Niewiele brakowało, a mieszkaniec Łomży straciłby 40 tysięcy złotych. Starszy mężczyzna odebrał telefon od rzekomej córki, która potrzebowała pieniędzy na wykupienie się od odpowiedzialności karnej za spowodowanie wypadku. Chwilę później zadzwonił do niego też rzekomy policjant dając mu pół godziny na wypłacenie z banku 40 tysięcy złotych.

Mężczyzna pieniądze wypłacił, ale nikt po nie się nie zgłosił... Dopiero wówczas zaczął podejrzewać, że mógł paść ofiarą oszustów. Wieczorem zgłosił się na policję i opowiedział o całym zdarzeniu. Teraz oszustów, albo „tylko” żartownisiów szukają prawdziwi policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę