Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pożar domu wielorodzinnego. 2 osoby w szpitalu, ponad 30 ewakuowano

Dwie osoby trafiły do szpitala, ponad 30 musiało opuścić swoje mieszkania. To skutki pożaru, do którego doszło we wtorek (25.11) późnym wieczorem w budynku wielorodzinnym przy ulicy Kilińskiego w Szczuczynie. Jego mieszkańcy zostali ewakuowani i noc spędzili w lokalach zapewnionych przez miasto.

Strażacy informacje o pożarze otrzymali od jednego z mieszkańców. Ogień pojawił się najprawdopodobniej na poddaszu. W akcji brało udział 12 zastępów Straży Pożarnej z powiatu grajewskiego i Kolna. Przez kilka godzin zablokowana była droga krajowa nr 61. Akcja gaszenia trwała niemal całą noc.

W środę rano komisja zacznie szacowanie strat. Budynek należał do miasta i jest ubezpieczony. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie można go wyremontować w tym roku. Rodziny, które będą potrzebowały schronienia, otrzymają lokale zastępcze, mogą też liczyć na wsparcie finansowe z opieki społecznej.

Wstępnie strażacy oszacowali straty na 350 tys. zł, uratowane mienie - na 600 tys. zł.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę