Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

ŁKS rozbity w Olsztynie

Prawdziwej klęski doznali juniorzy Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 w meczu 16. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. W Olsztynie zespół prowadzony przez Arkadiusza Obryckiego przegrał aż 1:8, a honorową bramkę zdobył Dariusz Korytkowski.

Na pierwsze spotkanie rundy rewanżowej łomżanie pojechali w mocno okrojonym składzie - Do gry miałem tylko dwunastu graczy. Niestety przed meczem rozchorowali się Bartosz Sulkowski, Mateusz Walendziewski, Oskar Wszeborowski i Adrian Jędraszczak, a z przeziębieniem zagrali Konrad Kamienowski i Damian Brutkowski - tłumaczy Obrycki. Zdziesiątkowany zespół ŁKS-u od samego początku miał problemy z nawiązaniem walki z grającymi z dużym zaangażowaniem rywalami i po 25. minutach przegrywał już 0:3. Cień nadziei na korzystny wynik dał Dariusz Korytkowski, który w 34. minucie celnym strzałem zakończył dwójkową akcję przeprowadzoną z Marcinem Kraską. Tuż przed przerwą kontuzji nabawił się Michał Tarnowski i na boisko musiał wejść jedyny rezerwowy, Damian Cendrowski - I tu pojawił się problem, bo Kraska dzień wcześniej grał 30 minut w meczu pierwszej drużyny. Zgodnie z przepisami ze Stomilem mógł przebywać na placu gry tylko 60 minut i przez ostatnie pół godziny musieliśmy grać w dziesiątkę - przyznaje trener ŁKS-u. Gospodarze ten fakt wykorzystali dokładając kolejne bramki i ostatecznie pokonali ełkaesiaków 8:1.

W najbliższą niedzielę łomżanie zagrają ostatni mecz w tym roku. O godzinie 13.00 rozpoczną pojedynek z inną drużyną walczącą o utrzymanie, Wisłą Puławy - Mam nadzieję, że wszyscy chorzy zawodnicy będą już zdrowi a dodatkowo uda mi się skorzystać z tych piłkarzy, którzy grają na co dzień w pierwszym zespole. Uważam, że w pełnym składzie jesteśmy w stanie powalczyć o korzystny wynik i zmazać plamę po słabym meczu w Olsztynie - zakończył Obrycki.

is


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę