Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wybory raz jeszcze

W 50 gminach na terenie województwa podlaskiego w najbliższą niedziele odbędzie się II tura wyborów samorządowych. Wyborcza dogrywka czeka nie tylko mieszkańców największych miast – jak Białystok Suwałki i Łomża, ale także małych gmin np. Wizna i Przytuły bo żaden ze startujących kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby głosów co najmniej połowy uczestniczących w wyborach mieszkańców.

30 listopada 2014 r. odbędzie się ponowne głosowanie odbędzie się mieście Łomża, ale także w  6. z 9. gmin powiatu łomżyńskiego:
Jedwabne - powiat łomżyński
gm. Łomża - powiat łomżyński
Nowogród - powiat łomżyński
Piątnica - powiat łomżyński
Przytuły - powiat łomżyński
Wizna - powiat łomżyński

Do urn wyborczych ponownie będą musieli się udać także mieszkańcy dwóch gmin w powiecie kolneńskim: Grabowo i Stawiski i dwóch w powiecie grajewskim: Grajewo i Rajgród, oraz trzech w powiecie zambrowskim: Kołaki Kościelne, Rutki i Szumowo.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę