Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

To miał być skok na bank. Złodziei spłoszyła czujka dymu?

Główne zdjęcie
Bank przy ul. Niemcewicza

Około godziny 4.22 straż pożarna została wezwana do pożaru w banku przy Niemcewicza. Alarm pochodził z elektronicznego systemu monitoringu, którego „końcówka” znajduje się w straży pożarnej. Gdy strażacy już po kilku minutach dotarli na miejsce zgłoszenia okazało się, że żadnego pożaru w banku nie było prawdopodobnie była za to próba włamania się. Sprawa została przekazana policji, która ma miejscu prowadzi działania.

Jan Chludziński, zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży mówi, że bank przy Niemcewicza jest jednym z kilkudziesięciu obiektów w mieście podłączonych do monitoringu, którego „końcówka” znajduje się w straży pożarnej. Gdy tylko włącza się czujka pożarowa strażacy natychmiast są wysyłani na miejsce zdarzenia. I tak było tym razem. O godz. 4.22 czujka dymu z banku wskazywała, że wybuchł tam pożar. Gdy na miejsce dotarli strażacy okazało się, że pożaru nie ma.

To strażacy na miejsce wezwali policjantów. Urszula Brulińska z policji mówi, że najprawdopodobniej mogło dojść do usiłowania włamania do jednego z pomieszczeń przy banku tzw. „wrzutowni”. Na miejscu pracują policjanci z wydziału kryminalnego i technicy kryminalistyczni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę