Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radiobab.pl

Nowe władze ŁIP-H

Podczas wczorajszego walnego zgromadzenia sprawozdawczo wyborczego wybrano nowych członków Rady Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Prezesem Izby został Maciej Krzysztof Zajkowski. Na tym stanowisku zastąpi on Ryszarda Chrostowskiego, który kierował radą przez ostatnie 2 lata. W skład nowej Rady Izby weszli także jako vice prez.- Józef Kosiorek i Monika Kurpiewska.

Łomżyńska Izba Przemysłowo Handlowa zrzesza 87 podmiotów. Organizacja reperezentuje interesy małych i średnich firm z terenu Ziemi Łomżyńskiej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę