Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szeptel jeszcze tańszy

Zarząd MNI S.A. - dawnej Szeptel – zapowiedział uruchomienie jeszcze tańszych połączeń lokalnych. Wywodząca się z Szepietowa spółka telekomunikacyjna chce konkurować m.in. z Tele2 przede wszystkim ceną. Nowa oferta na połączenia lokalne będzie niższa od istniejących na rynku o minimum 20% - zapowiedział zarząd MNI w komunikacie. Tańsze rozmowy miałyby wejść od połowy maja.

Tańsze rozmowy lokalne MNI świadczyłoby z wykorzystaniem posiadanego przez firmę prefiksu NDS 1042. Wprowadzenie oferty umożliwia podpisany w poniedziałek Aneks do Umowy o Połączeniu Sieci z TP S.A. Spółka świadczenie tańszych rozmów lokalnych rozpocznie w pierwszej kolejności w rejonie województwa podlaskiego – bo tu MNI S.A posiada największy po TP S.A. udział w rynku telekomunikacyjnym. Później stopniowo usługi będą wprowadzane w całym kraju. Spółka szacuje, że do końca tego roku oferta usługowa połączeń z użyciem numeru NDS zostanie skierowana do około 100 tys. abonentów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę