Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wciąż nie ma oficjalnych wyników wyborów do sejmiku

Wciąż nie wiadomo kto dostał się do sejmiku województwa podlaskiego. Jak powiedziała wiceprzewodnicząca wojewódzkiej komisji wyborczej w Białymstoku Paulina Buzun do komisji wpłynęło 11 z 17 protokołów.

Trzy z nich zawierały błędy, więc komisja nakazała przeliczyć je na nowo. Z pozostałych 6 powiatów na razie nie ma żadnej informacji. Prawdopodobnie system informatyczny wciąż nie działa i trwa tam ręczne liczenie głosów.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę