Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Odnaleźli zaginionego 50-latka

Policjanci znaleźli poszukiwanego od wczorajszego wieczora mieszkańca Łomży. Mężczyzna znajdował się z w okolicach wsi Pieńki Borowe na terenie gminy Jedwabne. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży mężczyzna był poza obszarem zabudowanym. Jest przytomny. W tej chwili będzie transportowany do szpitala w Łomży.

Przypomnijmy od wczorajszego wieczora policjanci razem ze strażakami i ratownikami medycznymi z Grupy Ratowniczej Nadzieja, poszukiwali zaginionego 50-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna we wtorek około godziny 11.00 był jeszcze widziany na zajęcia w Ośrodku Wsparcia w Kownatach pod Łomżą. Nie powrócił jednak do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Ta policje zaalarmowała około godziny 17.00. Chwile później rozpoczęły się zakrojone na szeroka skalę poszukiwania.

Policja podawała, że 50-latkiem może być utrudniony kontakt, gdyż jest to osoba chora. Może on nie wiedzieć jak się nazywa i gdzie się znajduje.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Poszukiwania zaginionego mężczyzny w okolicach Kownat

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę