Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

„Szlachetna Paczka” czeka na paczki

„Szlachetna Paczka” to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który od 200 roku w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej. Projekt łączy wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców, a w efekcie tego powstają paczki na Boże Narodzenie dla rodzin w trudnych sytuacjach także z Łomży i okolic. W naszym rejonie działa ok. 50 wolontariuszy, którzy wyszukują rodzin, którym potrzebna jest pomoc. W tej chwili na liście jest już ok. 120 rodzin, które mają zostać włączone do projektu. Teraz poszukiwani się ci, którzy przygotują dla nich paczki.

Ideą Szlachetnej Paczki jest to, że konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Otrzymana paczka ma być impulsem do zmiany oraz wsparcia w trudnej sytuacji materialnej. Poszukujemy darczyńców, którzy ufundowaliby paczki. Moga nimi być zarówno pojedyncze osoby jak i rodziny, czy grupy przyjaciół, współpracowników...

22 listopada 2014r. na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl zostanie otworzona baza danych z informacjami na temat sytuacji poszczególnych rodzin. Tam potencjalny darczyńca będzie mógł zapoznać się z opisem danej rodziny w potrzebie i ufundować jej paczkę. W dzień finału akcji czyli 13-14 grudnia 2014r. zostaną one wręczone rodzinom. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na stronie www.szlachetnapaczka.pl lub na facebooku na profilu Szlachetna Paczka Łomża.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę