Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Oficjalnie wyniki wyborów na prezydenta Łomży

Główne zdjęcie
Joanna Rawa, przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej w Łomży

- Jeszcze nikt nie wygrał wyborów na prezydenta Łomży ponieważ żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby głosów 9723. W związku z tym Miejska Komisja Wyborcza w Łomży podjęła uchwałę zarządzającą wybory uzupełniające 30 listopada 2014 roku – podała Joanna Rawa, przewodnicząca Komisji ogłaszając o godzinie 15.30 oficjalne wyniki niedzielnych wyborów na prezydenta miasta. W II turze wyborczej spotkają się Mariusz Chrzanowski z PiS i Mieczysław Czerniawski z SLD.

Tak jak podawaliśmy wcześniej Mariusz Chrzanowski zdecydowanie pokonał swoich kontrkandydatów zdobywając 7529 głosów poparcia łomżan. Kandydat PiS zdobył blisko dwa i pół raza więcej głosów niż urzędujący prezydent Mieczysław Czerniawski. Kandydata SLD w niedzielę poparło 3143 mieszkańców miasta.
Druga tura wyborów jest potrzebna, bo Chrzanowski nie zdobył ponad połowy głosów mieszkańców biorących udział w głosowaniu.
Potwierdziły się też nasze wcześniejszej informację, że Czerniawski w walce  II turę nieznacznie – zaledwie 19 głosami pokonał Jacka Piorunka, kandydata PO, który uzyskał 3125 głosów poparcia.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę