Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

II tura także w Piątnicy, Nowogrodzie, Jedwabnem, Przytułach i Wiźnie

Niedzielne wyniki wyborów nie przyniosły rozstrzygnięcia kto będzie rządził w kilku podłomżyńskich gminach. Wyborcza dogrywka szykuje się w gminie Łomża, ale także w Piątnicy, Nowogrodzie, Jedwabnem, Przytułach i Wiźnie. W Zbójnej obecny wójt Zenon Białobrzeski zdobył ponad 80% poparcia i dalej będzie kierował gminą. W Śniadowie – według nieoficjalnych wyników 51% głosów zdobył obecny wójt Rafał Pstrągowski, a w Miastkowie wygrał Kazimierz Górski kandydat PiS.

W Piątnicy w finale za dwa tygodnie zmierzą się Krzysztof Kozicki, który zebrał 1444 głosów poparcia mieszkańców z Edwardem Ładą obecnym wójtem, którego poparło 1380 mieszkańców gminy.
W Wiźnie obecny wójt Zbigniew Sokołowski wczoraj uzyskał 47% poparcia mieszkańców, a Mariusz Soliwoda z którym spotka się w finale zdobył 40% poparcie.
W Nowogrodzie będzie dogrywka pomiędzy Józefem Piątkiem a Szczepanem Zalewskim. Piątek to obecny burmistrz, a Zalewski był burmistrzem w poprzedniej kadencji samorządu.
Podobna sytuacja jest także w Jedwabnem, gdzie w dogrywce wyborczej obecny burmistrz  Krzysztof Moenke spotka się z Michałem Chajewskim, były burmistrzem.
Także dogrywka czeka mieszkańców Przytuł. w II turze wyborów spotkają się Polkowski Krzysztof z Kazimierzem Romotowskim obecnym wójtem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę