Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Śmierć w pożarze domu pod Miastkowem

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Spalone ciało 86-letniej kobiety znaleźli strażacy przeszukując zgliszcza po pożarze domu we wsi Łuby Kurki gmina Miastkowo. Jak przekazuje st. bryg. Jan Chludziński, zastępca komendanta miejskiego PSP w Łomży gdy pierwsze jednostki straży pożarnej dotarły na miejsce zdarzenia ogień obejmował już praktycznie cały drewniany dom, który pomimo akcji gaśniczej spłonął doszczętnie.

Strażacy z Łomży zgłoszenie o pożarze we wsi Łuby Kurki odebrali ok. godz. 6.10 rano. W akcji gaśniczej brały udział 3 zastępy ochotniczej straży pożarnej i dwa zawodowe zastępy JRG z Łomży.
- Były informacje, że w budynku mógł ktoś być – mówi komendant Chludziński. - W czasie rozbierania zgliszcz i przeszukania miejsca pożaru strażacy budynku strażacy znaleźli spalone zwłoki 86-letniej kobiety.
Na miejscu są policjanci i prokurator, który będzie prowadził śledztwo wyjaśniające okoliczności powstania pożaru i śmierci kobiety.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę