Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 maja 2022 napisz DONOS@

Napad na sklep w Zambrowie

Mężczyzna w czarnej kominiarce na twarzy i z przedmiotem przypominającym pistolet napadł na ekspedientkę w sklepie. Zażądał wydania pieniędzy, po czym szarpiąc kobietę wyrwał jej telefon oraz z szuflady zabrał kilkaset złotych i wybiegł ze sklepu. Do napadu doszło w sobotę wieczorem w Zambrowie. Już po chwili policjanci zatrzymali sprawę. To 19-letni mieszkaniec miasta, który wcześniej wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie policjanci odzyskali skradzione mienie oraz zabezpieczyli kominiarkę i przedmiot przypominający broń palną. Już po kilku godzinach od zdarzenia zambrowscy funkcjonariusze zatrzymali także 31-letniego mieszkańca Zambrowa, podejrzanego o współudział w rozboju. W trakcie zatrzymania posiadał przy sobie plastikową atrapę broni palnej, nóż składany oraz niewielką ilość amfetaminy. Obaj zatrzymani przyznali się do zarzucanych czynów. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę