Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Napad na sklep w Zambrowie

Mężczyzna w czarnej kominiarce na twarzy i z przedmiotem przypominającym pistolet napadł na ekspedientkę w sklepie. Zażądał wydania pieniędzy, po czym szarpiąc kobietę wyrwał jej telefon oraz z szuflady zabrał kilkaset złotych i wybiegł ze sklepu. Do napadu doszło w sobotę wieczorem w Zambrowie. Już po chwili policjanci zatrzymali sprawę. To 19-letni mieszkaniec miasta, który wcześniej wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie policjanci odzyskali skradzione mienie oraz zabezpieczyli kominiarkę i przedmiot przypominający broń palną. Już po kilku godzinach od zdarzenia zambrowscy funkcjonariusze zatrzymali także 31-letniego mieszkańca Zambrowa, podejrzanego o współudział w rozboju. W trakcie zatrzymania posiadał przy sobie plastikową atrapę broni palnej, nóż składany oraz niewielką ilość amfetaminy. Obaj zatrzymani przyznali się do zarzucanych czynów. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę