Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Przedwyborczy gest: dieta na stypendia dla potrzebujących dzieci

Główne zdjęcie
Sławomir Zgrzywa

Obietnicą przekazywania jednej w roku diety przez każdego radnego wybranego z list komitetu na rzecz potrzebujących pomocy dzieci z Łomży kusi wyborców KWW „Łomża Nasze Miasto”. Deklaracja powołania specjalnego funduszu padła podczas podsumowania kampanii wyborczej komitetu z którego o fotel prezydenta zabiega Sławomir Zgrzywa.

Powołanie specjalnego funduszu stypendialnego dla młodzieży na który radni mieliby przekazywać po jednej w roku diecie zgłosiła Ewa Chludzińska. Później Sławomir Zgrzywa mówił, że to zobowiązanie wszystkich kandydatów na radnych z list komitetu i to niezależnie czy on wygra wybory na prezydenta Łomży czy tez nie.
- Liczymy, że do tej inicjatywy przyłącza się także radni z innych komitetów wybrani podczas niedzielnych wyborów – mówił Zgrzywa.
Przekonywał on, że komitet ŁNM liczy na sukces w tych wyborach.
- Liczymy na sukces i jesteśmy skazani na sukces, bo jesteśmy z różnych środowisk, ale nie partyjnych, a łączy nas fakt, że chcemy działać dla dobra Łomży – mówił Zgrzywa dodając, że w jego ocenie zarówno on jak i pozostali kandydaci komitetu zrobili „wszystko na miarę możliwości” aby te wybory wygrać.
Z list tego komitetu startują m.in. dobrze znani w Łomży prof. Krzysztof Sychowicz, Hanka Gałązka, Jan Bajno, ale także np. Rafał Przychodzeń, który tłumaczył, że  do startu w wyborach zmotywował go fakt, że jego dziecko, kilka lat temu nie zostało przyjęte do żadnego przedszkola w mieście, bo zabrakło miejsc.
- Ja pracuję, żona pracuje, dziadkowie nie mogli się zając dzieckiem – to był naprawdę duży problem dla naszego młodego małżeństwa – mówił.
- Nasz program jest emanacją potrzeb mieszkańców – dodawał Zgrzywa. - Chcemy aby Łomża nie była kojarzona z aferami, z wizytami CBA w ratuszu, z nepotyzmem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę