Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Maciej Głaz - Podziękowanie

Główne zdjęcie
Maciej Głaz

Szanowni Państwo, W obecnych wyborach nie kandyduję do Rady Miasta, chciałbym więc podziękować wszystkim moim Wyborcom, którzy na mnie przez te 3 kadencje głosowali, jak i wszystkim, z którymi miałem przyjemność współpracować przez 12 lat w Samorządzie Miasta Łomża. Minęły już 3 kadencje, gdy po raz pierwszy zaufali mi Państwo wybierając mnie do Rady Miasta Łomża, gdzie za Państwa przyzwoleniem będąc Radnym pełniłem między innymi funkcje: Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Miasta, Przewodniczącego: Komisji Rewizyjnej, Komisji Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego.

 

Zdobyte przez te 12 lat doświadczenie w pracy samorządowej, pozyskane ważne kontakty chciałbym teraz wykorzystać na płaszczyźnie pracy w Sejmiku Wojewódzkim lub pełniąc funkcję Wójta Gminy Łomża.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.maciejglaz.pl

oraz bloga blog.maciejglaz.pl

 

Z wyrazami szacunku

Maciej Głaz

 

 

Materiał wyborczy sfinansowany ze środków KW Platformy Obywatelskiej RP
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę