Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Główne zdjęcie
Kinga Rejterada z mamą i dyrektor Liceum Plastycznego mgr Lidią J. Radziwanowicz w Sali Balowej na Zamku Królewskim.

Kinga Rejterada uczennica Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/2014. Kinga znajduje się w grupie 60 stypendystów ze wszystkich szkół artystycznych II stopnia w Polsce, w tym w grupie 15 uczniów szkół plastycznych.

- Na tak szczególne wyróżnienie złożyło się szereg sukcesów Kingi  między innymi tytuł laureata – 4 miejsce w kraju w Olimpiadzie Artystycznej z historii sztuki, oraz 6 wyróżnień w konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich – podkreśla Lidia J. Radziwanowicz dyrektor Liceum Plastycznego, która wraz z wyróżnioną uczennica i jej mamą brała udział w uroczystości wręczenia stypendiów w Sali Balowej na Zamku Królewskim w Warszawie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę