Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Fundacja Ocalenie poszukuje wolontariuszy

Można pomóc najmłodszym w odrabianiu lekcji albo w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych ze szkołą. Takie obowiązki mają wolontariusze, którzy z ramienia Fundacji Ocalenie pomagają dzieciom uchodźców mieszkających w Łomży.

Teraz fundacja szuka kolejnych osób, które mogłyby pomóc najmłodszym. Dorośli uchodźcy często słabo znają nasz język, albo nie znają go w ogóle. A jest on potrzebny podczas nauki. Tak jak wiedza na temat historii Polski, czy drobne umiejętności, które zdobywamy podczas nauki - mówi Kamil Kamiński z Fundacji Ocalenie. 
Jak podkreśla - wolontariuszem można być niezależnie od wieku. Potrzebna jest pomoc licealisty czy gimnazjalisty, tak jak studenta, czy osoby starszej. Fundacja oferuje specjalne szkolenia, które mają przygotować przyszłego wolontariusza do pracy z dziećmi uchodźców. 
Osoby, które chcą zostać wolontariuszami mogą się zgłaszać pisząc na adreslomza@fundacjaocalenie.org.pl.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę