Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Gala Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS 2014

Najbardziej przedsiębiorczy nauczyciele z całej Polski oraz przedstawiciele najlepszych zespołów uczniowskich uczestniczących w programach edukacyjnych z zakresu przedsiębiorczości odebrali nagrody za całoroczną pracę edukacyjną. Wśród nich była także Zofia Rusiłowicz - Kleczyńska, opiekun Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości przy Publicznym Gimnazjum nr 2 w Łomży im. Jana Pawła II.

Łomżyńska nauczycielka została uhonorowana tytułem: Najlepszy Nauczyciel Przedsiębiorczości 2014 w woj. podlaskim, w kategorii szkoły gimnazjalne.
- Ta nagroda jest dla mnie satysfakcją i potwierdzeniem, że przedsiębiorczości należy się uczyć już od najmłodszych lat, bo cechy przedsiębiorczego umysłu kształtuje się już we wczesnym dzieciństwie – mówi Zofia Rusiłowicz - Kleczyńska.
Nagrodę odebrała podczas Ogólnopolskiej Gali IMPULS 2014  zorganizowanej w ubiegły piątek w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Organizatorem Klubu IMPULS, który zrzesza najaktywniejszych nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w ogólnopolskich projektach edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości jest Narodowy Bank Polski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę