Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Zabójca konkubenta matki w areszcie

- W sobotę wieczorem został zatrzymany na terenie Łomży 21-latek, który był przez policjantów intensywnie poszukiwany od piątkowego wieczoru, w związku z podejrzeniem o zabójstwo 51-letniego konkubenta swojej matki – informuje Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Podejrzany od zatrzymania przebywał w policyjnym areszcie, zaś śledztwo w tej sprawie przejęła Prokuratura Rejonowa. Przypomnijmy, że 51-letni mężczyzna zmarł po dźgnięciu nożem przy ul. Pocztarskiej w Łomży.


Głośna w mieście tragedia rozegrała się nocą w mieszkaniu na starówce, gdzie – jak wstępnie ustaliła policja – prawdopodobnie w czasie kłótni 21-letni syn konkubiny dźgnął nożem jej 51-letniego konkubenta. W piątek około godz. 22.40 dyżurny policji dostał nagłe zgłoszenie z pogotowia ratunkowego, że w jednym z mieszkań przy ul. Pocztarskiej znajduje się mężczyzna ugodzony nożem. 51-latek, mimo udzielonej pomocy medycznej, zmarł. W sobotę rano policja podawała, że przed przyjazdem służb ratowniczych na miejsce zdarzenia, nie było już tam człowieka, podejrzewanego o zadanie śmiertelnego ciosu. 21-latka zatrzymano w Łomży sobotę wieczorem.

O tym, jak wyglądały wówczas relacje między domownikami i co się stało w trakcie kłótni, że syn konkubiny sięgnął po feralny nóż, zadecydują dodatkowe czynności z udziałem osoby podejrzanej. - Dzisiaj do sądu zostanie skierowany wniosek o zatrzymanie mężczyzny w areszcie – potwierdza prokurator Grzegorz Kryszpin z Prokuratury Rejonowej w Łomży. - Zatrzymanemu grozi od ośmiu do 15 lat lub 25 lat albo nawet dożywocie. Wszystko teraz zależy od ustalenia przebiegu zdarzeń...

Mirosław R. Derewońko

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę