Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zabił konkubenta matki

51-letni mężczyzna zmarł po dźgnięciu nożem. Do zdarzenia doszło nocą w jednym z mieszkań przy ul. Pocztarskiej w Łomży. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna w trakcie kłótni został dźgnięty nożem przez syna konkubiny. W tej chwili trwają jego poszukiwania.

Jak potwierdza Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży nocą około 22.40 policja otrzymała zgłoszenie od pogotowia ratunkowego, że w jednym z mieszkań na terenie miasta jest mężczyzna ugodzony nożem. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej 51-latek zmarł. 
Policja podaje, że gdy pierwszy jej patrol dotarł na miejsce zdarzenia nie było tam już osoby, która podejrzewana jest o zadanie śmiertelnego ciosu. 
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyznę prawdopodobnie w trakcie kłótni nożem dźgnął syn jego konkubiny – mówi  Szlesińska. - Policjanci prowadzą czynności zmierzające do jego zatrzymania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę