Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

14-latek za kierownicą samochodu

Łomżyńscy policjanci skontrolowali kierującego osobową hondą, który na widok radiowozu gwałtownie zatrzymał się i usiłował pieszo uciekać przed mundurowymi. Okazało się, że to był 14-latek. Policjanci ustalają teraz jak nastolatek wszedł w posiadanie kluczyków, a postępowaniem młodego miłośnika motoryzacji zajmie się sąd rodzinny.

Policjanci z Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego łomżyńskiej komendy, zauważyli wczoraj w czasie służby, jak kierowca osobowej hondy jadącej jedną z osiedlowych uliczek na widok radiowozu gwałtownie zatrzymał się przy krawędzi jezdni. Mundurowi zainteresowali się nietypowym zachowaniem kierującego, który następnie usiłował pieszo uciekać przed funkcjonariuszami. Okazał się nim 14-letni mieszkaniec Łomży. Nastolatek nie posiadał żadnych dokumentów kierowanego przez siebie samochodu, który należy do jego ojca. Młody „miłośnik” motoryzacji za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie się teraz tłumaczył przed sądem rodzinnym, a policjanci sprawdzą szczegółowo, w jaki sposób nastolatek wszedł w posiadanie kluczyków do samochodu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę