Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

„Szczęśliwa” stłuczka volkswagenów przy Placu Zielonym

Prawdopodobnie jadący zbyty szybko młody kierowca passata doprowadził do kolizji z polo na skrzyżowaniu ulicy Rybaki z ul. Plac Zielony. Choć zdarzenie wyglądało groźnie na szczęście kierowcy i pasażerowie samochodów wyszli bez większych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około 12.30. polo jechało ulicą Rybaki od Sikorskiego i jego kierowca chciał skręcić w lewą stronę, w ulicę Plac Zielony. W tym samym czasie za nim – jak mówią świadkowie zdarzenia – pędził passat. Jego kierowca nie zdołał wyhamować za polo, usiłował minąć je z lewej strony i uderzył w przód skręcającego auta obracając je. Rozpędzony passat zatrzymał się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej na trawniku przy starym cmentarzu żydowskim. 
Mieszkańcy okolicznych domów podają, że szybko mknące samochody po ulicy Rybaki to nie rzadkość. Od dłuższego czasu zabiegali u władz miasta o wprowadzenie tu ograniczenia prędkości i ułożenia „leżących policjantów” czyli progów, które będą wymuszały na kierowcach wyhamowanie samochodów. Jak do tej pory udało się doprowadzić do ustawienia znaków ograniczenia prędkości do 40 km/h.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę