Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Największe „znicze” zapłonęły po Zaduszkach

Nieoczekiwanie w poniedziałek po południu na cmentarzu w Łomży przy ul. Przykoszarowej wybuchł pożar. Na szczęście, niegroźny, chociaż rzadko spotykane w tym miejscu tak wysokie płomienie spowodowały przestrach odwiedzających groby swych bliskich spacerowiczów. - Jednak przed przybyciem zastępu strażaków pracownikom cmentarnym udało się samym ten pożar ugasić – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej Jan Chludziński.

Najprawdopodobniej przyczyną wybuchu pożaru było zajęcie się od znicza ogniem plastikowych kwiatów, znajdujących się w sąsiedztwie kilku wysokich i gęstych tui. Niestety, dwa z okazałych drzew spłonęły doszczętnie, zaś ogniomistrzom pozostało tylko dogaszenie tlących się resztek.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę