Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Domino na skrzyżowaniu

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu się czterech samochodów przy skrzyżowaniu alei Legionów z ulicą Przykoszarową w Łomży. Tuz przed 8.00 w rząd samochodów stojących przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle uderzyła kierująca volkswagenem golfem inicjując efekt domina.

Po uderzeniu golfa w tył forda, popchnięty ford uderzył w tył hondy, a ta w poprzedzającego ją seata. W wyniku uderzeń ucierpiała pasażerka forda, którą karetka pogotowia zabrała do szpitala. W miejscu zdarzenia mogą jeszcze występować niewielkie utrudnienia w ruchu, bo jeden pas jest zablokowany. Na miejscu pracują policjanci.
Policjanci po raz kolejny apelują też o rozwagę i uwagę. Chwila zagapienia się w porannym natłoku komunikacyjnym może doprowadzić do nieszczęścia.

Bezpieczne święta
Poniedziałkowa poranna stłuczka przy skrzyżowaniu alei Legionów z ulicą Przykoszarową to 9 zdarzenie drogowe z całego świątecznego weekendu. Jak podaje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży od piątkowego południa, gdy zaczęła się policyjna akcja Znicz w regionie nie zanotowano żadnego wypadku drogowego. Policji zgłoszono tylko kilka kolizji z których część zdarzyła się na parkingach, a funkcjonariusze z Łomży w trakcie służby ujęli 3 nietrzeźwy kierujących.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę