Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Pasowanie pięciolatków

29 października odbyło się pasowanie w grupie dzieci 5 - letnich. Przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Wesołym urozmaiceniem pasowania, były ciekawe konkurencje, w których brali udział zarówno dzieci jak i ich rodzice.

Mamusie i tatusiowie musieli rozpoznać dłonie swojego dziecka wśród "lasu" innych dłoni, narysować wspólnie z dzieckiem kształt po śladzie. Nie było to wcale proste zadanie, bo oczy dziecka były zasłonięte, a rodzice musieli dawać jasne i proste wskazówki. Ostatnia konkurencja przyniosła najwięcej radości. Rodzice kontra dzieci ścigali się z wykorzystaniem ogromnych piłek. Po tych szaleństwach nadszedł czas na poważne sprawy. Mama Franka oraz tata Michała wnieśli do sali flagę naszego kraju i ośpiewany został hymn. Następnie każde dziecko za pomocą magicznego, czerwonego ołówka zostało pasowane przez Panią Dyrektor. Na koniec każdy 5 - latek dostał dyplom oraz posilił się przepysznym tortem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 30 października 2014 20:16
Data ostatniej edycji: cz, 30 października 2014 21:08:34

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę