Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Dzik „złapał” poszukiwanego

Kolizja z dzikiem miewa niespodziewane skutki. Na własnej skórze przekonał się o tym kierowca hyundaia, który w środę wieczorem jadąc drogą pomiędzy Zbójną a Gawrychami uderzył w dzika, który wybiegł wprost przed auto. Szczęśliwie 41-letniemu kierowcy nic się złego nie stało, ale gdy wezwał policjantów bo w zderzeniu z dzikiem ucierpiał samochód, trafił do policyjnego aresztu. Okazało się że mieszkaniec Olsztyna poszukiwany jest przez tamtejszy sąd.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna nie opłacił wymierzonej mu przez sąd grzywny w wysokości 1000 zł, dlatego Sąd Okręgowy w Olsztynie  zamienił mu ją na areszt, do którego także się nie stawił. Komunikat jednak o tym trafił do policyjnej bazy i każdy funkcjonariusz, który przy jakiejkolwiek czynności legitymowałby go ma obowiązek zatrzymania mężczyzny.

Policjanci dodają, że dzik wieczorne zderzenie z hyundaiem przeżył i uciekł z miejsca zdarzenia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę