Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Topielec wyciągnięty z Narwi

Główne zdjęcie
Reanimacja

Mężczyzna, który w poniedziałek wieczorem wpadł do Narwi na wysokości ul. Królowej Bony w Łomży to 29-letni mieszkaniec jednej z podpiątnickich wsi. Mimo natychmiastowej akcji ratunkowej niestety nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.05 około stu metrów w górę rzeki od mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”. Wędkarz łowiący ryby w Narwi usłyszał plusk i wołanie o pomoc. Po nieudanej próbie uratowania topiącego się mężczyzny na miejsce wezwał policję i ratowników. Nieprzytomnego topielca po kilkudziesięciu minutach z rzeki  wyłowili strażacy. Ratownicy podjęli też próbę ratowania jego życia. Niestety około godzinna akcja reanimacyjna nie udała się. Mężczyzna zmarł.


210204100642.gif
Foto: Reanimacja
Foto: Wodowanie łodzi
Foto:
Foto: Wodowanie łodzi
Foto: Przeszukiwania brzegu
Foto:
cz
pon, 27 października 2014 19:21
Data ostatniej edycji: wt, 28 października 2014 08:56:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę