Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Bilardowe Grand Prix Polski w Klubie 54

64 najlepszych zawodników z całego kraju zjechało do Łomży. Przez dwa dni – w sobotę i niedzielę w tutejszym „Klubie 54” odbywa się turniej bilardowy WIK POL TUR Grand Prix Polski odmiana 14/1. Jest to pierwsza tak duża impreza bilardowa w Klubie i Łomży.

Rozgrywany w Łomży cieszy się dużym zainteresowaniem bilardzistów. Do rozgrywek zgłosiło się znacznie więcej bilardzistów niż zakładano - lista startowa obejmuje 64 zawodników. System gier składa się z dwóch rund w pierwszej fazie grupowej mecze rozgrywane będą w 8 siedmioosobowych grupach systemem każdy z każdym. Awans do fazy pucharowej uzyskuje 3 najlepszych w każdej grupie. II runda - play-off, - 32 najlepszych zawodników turnieju rozgrywa mecze systemem pucharowym. Ośmiu pierwszych zawodników z rankingu Polski rozpoczyna swe mecze w niedzielę od fazy pucharowej.
Wśród 64 zgłoszonych zawodników jest także dwóch łomżan: Andrzej Groszek i Karol Łupiński – obaj grają w barwach „Klub 54 Łomża”

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę