Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Udaremniono próbę przemytu dużej ilości sterydów do Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.

Główne zdjęcie
fot. ZK Czerwony Bór

Funkcjonariusze Służby Więziennej z największe jednostki penitencjarnej Okręgu Białostockiego udaremnili próbę przemytu na jej teren środków odurzających i sterydów. Dzięki czujności i profesjonalizmowi w pełnieniu służby przejęto ok. 500 tabletek sterydów i torebkę foliową z marihuana.

fot. ZK Czerwony Bór
fot. ZK Czerwony Bór

Dziś rano, w trakcie rutynowego patrolu sprawdzającego stan ogrodzenia zewnętrznego Zakładu Karnego w Czerwonym Borze funkcjonariusze udaremnili próbę przemytu na teren jednostki dużej ilości sterydów i środków odurzających. Jak wykazały narkotesty przeprowadzone na przedmiotach oprócz sterydów była tam jeszcze marihuana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że środki miały być przerzucone na plac spacerowy a stamtąd trafić do osadzonych. Linia ogrodzenia zewnętrznego mierzy około 1200 metrów i znajduje się w gęsto zalesionym terenie. By zapobiec próbom kontrabandy na teren jednostki niebezpiecznych i niedozwolonych przedmiotów jest ona regularnie kontrolowana (7 razy na dobę).


210407125521.jpg
cz
pon, 27 października 2014 13:27
Data ostatniej edycji: pon, 27 października 2014 13:31:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę