Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Okazja czyni złodzieja

Policjanci z Łomży odnaleźli skradzionego w lipcu pod Śniadowem VW passata. Zatrzymali też 45-latka, który go ukradł. Mężczyzna wykorzystał fakt, że właściciel auta pozostawił je z kluczykami w środku.

Skradziony samochód był na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Złodziej to zaś 45-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży i za swoje postępowanie odpowiadał będzie przed sądem.

Policjanci zapowiadają też, że niedługo odnaleziony passat powróci do prawowitego właściciela.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę