Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jak „profesjonalista Forbesa“

Główne zdjęcie
Jacek Szymański

Jacek Szymański, pochodzący z Łomży tenor związany z Operą Bałtycką w Gdańsku, zajął drugie miejsce w rankingu „Profesjonalistów Forbesa“ na Pomorzu. Konkurs organizowany przez redakcję miesięcznika „Forbes”, podczas którego wyłaniani są najlepsi specjaliści spośród pięciu grup zawodowych: adwokatów, aktorów, lekarzy, architektów oraz radców prawnych.

„Forbes” w Polsce konkurs organizuje w pięciu województwach: dolnośląskim, małopolskim, mazowieckim, pomorskim i wielkopolskim. W edycji pomorskiej, w której rywalizowała pochodzący z Łomży Jacek Szymański wśród aktorów pokonała go tylko Marzena Nieczuja-Urbańska  - aktorka Teatru Wybrzeże w Gdańsku.
Jacka Szymańskiego nie było na wręczeniu nagród „Profesjonalistów Forbesa“ (przebywa za granicą). W jego imieniu odebrała ją pani Ewa Sadecka, sekretarz Festiwalu Muzyczne Dni Drodowo-Łomża. To właśnie z tego festiwalu Jacek Szymański znany jest Łomży. To on go wymyślił, zorganizował, śpiewa na nim i od lat prowadzi go jako dyrektor artystyczny. Przed rokiem, podczas gali kończącej jubileuszową 20. edycję festiwalu otrzymał przyznany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego medal „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę