Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mieszkańcy mogą decydować o lokalizacji fotoradarów

Łomżyńska Straż Miejska zapyta mieszkańców, gdzie postawić fotoradar. Jak mówi komendant Bogdan Rutkowski, strażnicy ustawiają mobilny fotoradar w miejscach uzgodnionych z Policją. Ale chętnie poznają też opinię mieszkańców na ten temat.

Jeżeli tylko propozycje lokalizacji będą zgodne z obowiązującymi przepisami, będą uwzględnione. Proponować można te ulice i miejsca, gdzie zdaniem mieszkańców dochodzi do niebezpiecznych sytuacji na drodze. W pobliżu przejść dla pieszych, skrzyżowań, szkół i przedszkoli oraz wszędzie tam, gdzie według mieszkańców - kierowcy jeżdżą zbyt szybko.

Propozycje miejsc, gdzie powinien stać fotoradar, można wysyłać na adres łomżyńskiej straży miejskiej: straz.miejska@um.lomza.pl.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę