Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Bomba w piątnickim gimnazjum? Alarm fałszywy

Główne zdjęcie
Pies Bąbel idzie przeszukiwać budynek

Około godziny 8.30 dyżurny policji w Łomży został poinformowany telefonicznie przez anonimowego człowieka o tym, że w gimnazjum w Piątnicy podłożona jest bomba. Natychmiast na miejsce wysłano policjantów z psem wyszkolonym w wyszukiwaniu ładunków wybuchowych. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji dyrekcja szkoły podjęła decyzję o ewakuacji całego budynku. Około 900 uczniów całego kompleksu szkolnego bezpiecznie zostało przeprowadzonych do sąsiedniej hali sportowej. Dwie godziny później policjanci zakończyli akcję sprawdzania pomieszczeń szkoły. Bomby nie było.

Ewelina Szlesińska podkreśla, że każda taka informacja traktowana jest bardzo poważnie i natychmiast podejmowane są wszystkie czynności zarówno dotyczące sprawdzenia prawdziwości informacji jak i ustalenia jej źródła. Dotychczas wszystkie ogłaszane alarmy bombowe w mieście i regionie okazywały się fałszywymi. W większości ich sprawcy po ustaleniu przez policje ich tożsamości, tłumaczyli, że miały być one tylko głupimi żartami. Policjanci podkreślają jednak, że taki żart jest przestępstwem, a sprawcy fałszywego alarmu może grozić do 8 lat więzienia.

Foto: Pies Bąbel idzie przeszukiwać budynek
Foto: Dzieci ewakuowane w sali gimnastycznej
Foto: Dzieci ewakuowane w sali gimnastycznej
Foto: Dzieci ewakuowane w sali gimnastycznej
Foto: Dzieci ewakuowane w sali gimnastycznej
Foto:
cz
cz, 23 października 2014 10:07
Data ostatniej edycji: cz, 23 października 2014 10:41:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę