Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Kolejni łomżanie wyjechali

Liczba mieszkańców Łomży ciągle spada. Z danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą wynika, że na koniec września mieszkańców miasta było już tylko 60 tysięcy 127 osób. To oznacza, że od początku roku Łomża zmniejszyła się o 360 osób.

Dane o liczbie mieszkańców PKW zabierz na potrzeby spisu wyborców. Tych w mieście ogółem jest 49623 podczas gdy na na początku roku było to 50253. To oznacza, że tylko w tym roku ta liczba zmniejszyła się  630 osób.

Dużo bardziej dramatycznie te statystyki wyglądają gdy porównamy dane za ostatnie 4 lata. Przy wyborach samorządowych w 2010 roku PKW podawała, że liczba mieszkańców Łomży wynosiła 61 782 osób. To oznaczałoby, że od tego czasu zmniejszyła się o 1655 osób.


cz
śr, 22 października 2014 09:04
Data ostatniej edycji: śr, 22 października 2014 09:18:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę