Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie

31-letni pieszy zginął pod kołami ciężarówki. Do śmiertelnego potrącenia doszło w niedzielny poranek na drodze krajowej nr 61 w okolicy Janowa. Kierowca ciężarówki zbiegł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany przez policję.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 5.00 rano. Policjanci podają, że pieszy szedł w kierunku Ostrołęki, a ciężarówka jechała od Ostrołęki w kierunku Łomży. Na wzniesieniu kierowca ciężarówki potracił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Była to ciemna, prawdopodobnie granatowa ciężarówka. Policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą udzielić istotnych informacji do wyjaśnienia tej sprawy, o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1212 lub /86/ 474 1458, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997.

Na razie nie są znane przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Urszula Brulińska z KMP w Łomży zaznacza, że pieszy nie miał obowiązkowych już elementów odblaskowych na ubraniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę