Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z sex shopu do ratusza

Główne zdjęcie
Marian Nieciecki

48-letni Marian Nieciecki, radny gminy Łomża ze Starych Kupisk i właściciel sex shopu w Łomży, został przedstawiony jako kandydat KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke na prezydenta Łomży. On sam mówi, że przez 8 lat zasiadania w Radzie Gminy Łomża „czas pójść gdzie indziej” dlatego kandyduje do sejmiku, a że jeśli jest się liderem tej listy to „z automatu” kandyduje się też na prezydenta Łomży. - Moja firma nie ma ani grosza długu, a miasto ma 117 milionów. Mam więcej kompetencji do zarządzania niż wszyscy dotychczasowi prezydenci miasta – mówi Nieciecki, dodając że wiele potrafi – np. swój dom zbudował własnoręcznie.

Podczas konferencji zaprezentowano też kilku kandydatów  KW Nowa Prawica  Janusza Korwin-Mikke do Rady Miasta Łomża. Generalnie to ludzie młodzi, którzy dotychczas nie mieli doświadczenia z samorządem.
- Od doświadczenia ważniejsza jest wizja – mówił Michał Hoffman (33 lata) „jedynka” NP JK-M w okręgu drugim. - My mamy 10. punktów programu i dzięki nim Łomża będzie najlepiej rozwijającym się miastem w regionie.
Niemniej podczas konferencji dziennikarze punktów programu nie poznali, bo ma być on przedstawiony na następnej konferencji prasowej.
Wśród prezentujących się w czwartek kandydatów na radnych miasta z Nowej Prawicy byli: Łukasz Uściłowski (26 lat), który chce działać na rzecz klubów sportowych, Marcin Purszko (38 lat), który porusza się na wózku inwalidzkim i mówi, że we władzach miasta chce reprezentować środowiska osób niepełnosprawnych i ich problemy, Wioleta Parda (29 lat), która aby do miasta wrócili wszyscy młodzi ludzie, którzy stąd wyjechali, albo przynajmniej aby kolejni nie wyjeżdżali. Marcin Grodzki (33 lata) bo „Łomża potrzebuje ludzi młodych” oraz Mariusz Korytkowski, który jest – jak mówił kierownikiem największego w mieście sklepu RTV.

210407125521.jpg
Foto: Marian Nieciecki
Foto: Michał Hoffman
Foto:
Foto: Wioleta Parda
Foto: Mariusz Korytkowski, Marcin Grodzki, Wioleta Parda, Marian Nieciecki, Michał Hoffman, Marcin Pruszko i Łukasz Uściłowski
Foto: Łukasz Uściłowski
Foto: Marcin Pruszko
Foto: Marcin Grodzki
Foto: Mariusz Korytkowski
Foto: Mariusz Korytkowski, Marcin Grodzki, Wioleta Parda, Marian Nieciecki, Michał Hoffman, Marcin Pruszko i Łukasz Uściłowski
Foto:
Foto: Wioleta Parda, Marian Nieciecki i Michał Hoffman
cz
cz, 16 października 2014 17:06
Data ostatniej edycji: cz, 16 października 2014 17:39:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę