Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szaleńczy rajd w audi

Kierowca audi jadąc z dużą prędkością „pod prąd” ulicą Dworną i przejeżdżając przez jej skrzyżowanie z Giełczyńską wjechał wprost przed prawidłowo jadącego citroena. Do zderzenia się obu samochodów doszło około 22.20. Choć całe zdarzenie wygadało bardzo niebezpiecznie policja podaje, że była to kolizja.

Świadkowie mówią, że młody kierowca audi na kolneńskich numerach rejestracyjnych pędził ulica Dworną jak wariat. Jak się okazało młody kierowca miał uciekać z wcześniejszej kolizji, którą spowodował na skrzyżowaniu Polowej z Legionów, gdzie delikatnie otarł inny samochód. Kierowcy obu samochodów zatrzymali się i mieli się „dogadać” po zjechaniu ze skrzyżowania, ale kierowca audi wsiadł w samochód i zaczął nim uciekać jadąc pod prąd ulicą Dworną.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 14 października 2014 08:03
Data ostatniej edycji: wt, 14 października 2014 08:18:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę