Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek wieczorem na ulicy Nowogrodzkiej w Łomży. Seat potrącił mężczyznę przechodzącego przez jezdnię. Niestety uderzenie było tak silne, że pieszy zginął na miejscu.

Do wypadku doszło około godziny 18.20 na wysokości wjazdu do dawnej bazy WZGS. Mężczyzna prawdopodobnie przechodził przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 55-letni mężczyzna najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię z prawej strony wprost przed jadącego w kierunku Łomży seata. Samochód jest na łomżyńskich numerach rejestracyjnych. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności wypadku i ustalają przyczyny tragedii.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 13 października 2014 19:25
Data ostatniej edycji: pon, 13 października 2014 20:00:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę