Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Borkowo najpiękniejsze

Borkowo w gminie Kolno zajęło pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu "Piekna i estetyczna podlaska wieś". Drugie miejsce komisja przyznała wsi Sielc. gmina Boćki, pow. bielski, a trzecie - Czartorii w gminie Miastkowo, pow. łomżyński.

W konkursie tym przyznano też cztery wyróżnienia: Wojszkom (gm. Zabłudów) za kultywowanie tradycji i ochronę środowiska, Putkowicom Nadolnym (gm. Drohiczyn) za aktywizację społeczności lokalnej, wsi Karwowo (gm. Radziłów) za zagospodarowywanie miejsc wypoczynku i rekreacji oraz Soce (gm. Narew) za kultywowanie tradycji ludowych.

W konkursie na "Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne 2014 r." w kategorii gospodarstw mniejszych - (dysponujących maksymalnie pięcioma pokojami dla gości) pierwsze miejsce zdobył Zenon Borawski z Wizny (pow. łomżyński), a wśród większych (do 12 pokoi) "Stanica kresowa”, Edyty Szubskiej z miejscowości Poczopek w powiecie sokólskim. 

Wyniki obu konkursów ogłoszono w Szepietowie podczas Jesiennych Targów Ogrodniczych "Jesień w sadzie i ogrodzie".

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę