Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zdrowie twoich zębów zależy od ciebie. Musisz o nie dbać.

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu "Dzieciństwo bez próchnicy", realizowanego przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Celem projektu jest objęcie edukacją i profilaktyka stomatologiczną ponad 300 tysięcy dzieci w wieku przedszkolnym. W ramach projektu promowane będą zachowania prozdrowotne oraz profilaktyka chorób jamy ustnej u dzieci.

Wszystko, co robimy, żeby dbać o zdrowy i piękny uśmiech, to profilaktyka.  Jej zadaniem jest zapobiegać powstawaniu chorób zębów. Głównym celem profilaktyki jest walka z płytką nazębną, podstawową przyczyną rozwoju próchnicy i chorób przyzębia. Należy pamiętać, że w profilaktyce pomaga nam wykonywanie małych czynności, ale regularnie. Głęboko wierzymy, że jeśli zadbamy o edukację oraz szerzenie świadomości już od najmłodszych lat, nasze pociechy wyrosną na świadomych, odpowiedzialnych za swoje zdrowie dorosłych.

Agata Komorowska
nie, 12 października 2014 15:53
Data ostatniej edycji: pon, 13 października 2014 22:48:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę