Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Premier Kopacz przyjedzie do Łomży

Premier Ewa Kopacz w poniedziałek przed południem odwiedzi Łomżę. Premier ma wziąć udział w otwartej „debacie samorządowej” i poprzeć Jacka Piorunka - kandydata Platformy Obywatelskiej RP na prezydenta Łomży. Jak przekazuje Maciej Borysewicz, przewodniczący Rady Miasta będzie to najprawdopodobniej jedyna wizyta Pani Premier w województwie podlaskim w tej kampanii wyborczej.

Spotkanie z premier Kopacz ma się odbyć w Restauracji AMADEUS przy ulicy Przykoszarowej. Otwarta „debata samorządowa” na którą przyjedzie premier, i w której może wziąć udział każdy chętny, rozpoczyna się o godzinie 11.00. W związku z zapowiedzianą obecnością premier Ewy Kopacz i ze względów bezpieczeństwa wejście będzie możliwe tylko do godziny 10.30.

Ewa Kopacz premierem rządu jest od 22 września. Ma 58 lat, od 4 lat jest wiceprzewodniczącą Platformy Obywatelskiej. Nim na urzędzie premiera zastąpiła Donalda Tuska przez ostatnie 3 lata była Marszałkiem Sejmu, a wcześniej przez 4 lata ministrem zdrowia.

cz
so, 11 października 2014 21:26
Data ostatniej edycji: pon, 13 października 2014 09:23:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę